Klimatyzacja przemysłowa

Klimatyzacja przemysłowa to jedna z dziedzin, która zajmuje się firma Klimatech z siedzibą w mieście Gliwice. W ramach tych ofert znajdują się chłodziarki, klimatyzatory dla szaf automatyki, rozdzielnie elektryczne, sterownice i maszyny produkcyjne proponowane przez producenta Stulz Cosmotec. Są to włoskie produkty tworzone z myślą o klimatyzacji przemysłowej. Klimatech oferuje pełne wsparcie i pomoc w wyborze najlepszego i indywidualnego rozwiązania do montażu. Ponadto jako autoryzowany sprzedawca gwarantuje atrakcyjne ceny, dostawę, montaż oraz serwis klimatyzacji gwarancyjny i pogwarancyjny.

Znaleźć możecie szereg najlepszych i innowacyjnych rozwiązań, do których należą chłodziarki montowane na drzwi lub ściany szaf automatyki rozdzielni, na panelach sterujących, bezpośrednio na bankach akumulatorów lub w miejscach zagrożonych wybuchem. Ich moc także ma bardzo szeroki zakres, od 330W aż do 142000W.

Szeroki wybór klimatyzatorów sprawia, że każde przedsiębiorstwo znajdzie rozwiązanie idealne dopasowane do swoich potrzeb. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi ofertami i do wyboru najbardziej odpowiedniego systemu klimatyzacji. Jest to jeden z niezbędnych elementów w prawidłowym funkcjonowaniu elementów produkcyjnych, które na skutek zbytniego przegrzania może doprowadzić do uszkodzeń i strat produkcyjnych.

Odwiedź katalog naszych produktów:

Klimatyzatory ścienne, dachowe, miejscowe i do montażu w rackach.