Daikin

klimatyzacja daikin

montaż i serwis klimatyzacji Daikin

Daikin Cennik 2017

Daikin Systemy grzewcze Cennik 2016

Daikin – japońska technologia i precyzja

Daikin to japońska firma, która rozpoczęła swoją działalność w 1924 roku. Siedziba firmy znajduje się w Osace. Oddział Daikin Polska jest obecny już od ponad 15 lat na rynku polskim. Produkty marki, już od momentu jej powstania w 1924, cieszyły się ogromną popularnością. W połowie XX wieku kompaktowe klimatyzatory Daikin pojawiły się w masowej produkcji. Natomiast już w 1982 firma opracowała system zmiennej objętości czynnika chłodniczego – Daikin VRV. Firma Daikin specjalizuje się w produkcji urządzeń klimatyzacji komfortu, które przez całą swoją działalność coraz bardziej ulepsza, aby sprostać zapotrzebowaniu klientów na rynku. Dziś klimatyzacja Daikin znana jest na całym świecie, a sam producent uważany jest za jednego ze światowych liderów w swojej branży. Pozycję lidera Daikin zawdzięcza innowacyjnym rozwiązaniom, stosowaniu zaawansowanych, innowacyjnych technologii, oraz co za tym idzie, nastawieniu na najwyższą jakość wszystkich produktów sygnowanych logiem Daikin. Katalog najnowszych produktów znajdziesz w linku u góry strony.

Innowacyjne rozwiązania i energooszczędność – klimatyzacja Daikin

Klimatyzacja Daikin jest rewelacyjnym rozwiązaniem, gdyż charakteryzuje się także dużą energooszczędnością, sięgającą nawet 30%. Producent w swojej technologii wprowadził jako jeden z pierwszych tzw. sterowanie inwerterowe, które polega na odpowiednio wydajnym zarządzaniu prędkością silników elektrycznych (sprężarek i wentylatorów). Dzięki temu uzyskano efekt ciągłej i bardziej wydajnej pracy silników, niż jak ma to miejsce w przypadku tradycyjnych rozwiązań, gdzie następuje ich cykliczne wyłączanie i załączanie.klimatyzacja daikin
W naszej ofercie Daikin znajdują się urządzenia podnoszące komfort przebywania w pomieszczeniach
zamkniętych – od prostych klimatyzatorów do małych pomieszczeń biurowych, poprzez układy klimatyzacji VRV dla całych budynków, a skończywszy na rozbudowanych systemach wentylacyjnych wspomagających cyrkulacje powietrza wewnątrz obiektów. Dla najmniejszych pomieszczeń technicznych o niskim poziomie koniecznego bezpieczeństwa można rozważyć instalację produktu, jakim jest klimatyzacja do serwerowni proponowana przez firmę Daikin i oparta na urządzeniach split lub VRV. Istnieje możliwość zastosowania redundancji – jednostek zapasowych gotowych do przejęcia automatycznie w każdej chwili zadania w razie awarii. Systemy są tak zaprojektowane, by osiągać maksymalną efektywność w zakresie czasu sprawności, w różnych warunkach, tj. od temperatury -15 stopni aż do 50 stopni Celsjusza.
Jesteśmy w stanie wybrać i zamontować idealny system Daikin, który zaspokoi Państwa potrzeby i zapewni odpowiedni klimat w pomieszczeniu. Warto dodać, że nasza firma Klimatech jest autoryzowanym dealerem rozwiązań producenta Daikin.
Wśród naszych usług, jest także serwis klimatyzatorów Daikin i analiza błędów.

Certyfikaty oraz portfolio marki

Daikin klimatyzacja odznacza się wysoką innowacyjnością, dodatkowo szereg produktów tego producenta posiada znak bezpieczeństwa B oraz spełnia wymagania UDT polskiego rynku.
Klimatyzacje Daikin posiadają również znak CE, ISO 9001, ISO 14001 oraz są certyfikowane przez Eurovent.

Zaskakująca jakość, wieloletnie doświadczenie firmy Daikin, zaufanie oraz zadowolenie klientów sprawiły, że od kilkunastu lat montujemy i świadczymy usługi związane z produktami Daikin Polska.klimatyzator Daikin

Klimatyzacja Daikin znajduje się w systemach wielu prestiżowych budynków w Polsce od centrów handlowych (np. Galeria Krakowska), poprzez biurowce (np. Sky Tower), a skończywszy na obiektach użyteczności publicznej (np. Orlen Arena). Co istotne, systemy proponowane przez japońską markę są elastyczne – wraz ze wzrostem zapotrzebowania, można poszerzyć je o kolejne jednostki wewnętrzne. To sprawia, że raz wybrane klimatyzatory Daikin, mogą służyć nieprzerwanie przez lata, niezależnie od stopnia rozwoju przedsiębiorstwa. Oprócz zastosowań przemysłowych klimatyzator Daikin sprawdzi się w mniejszych zastosowaniach np. w domu, czy w małym biurze – w katalogu Daikin każdy znajdzie odpowiednie rozwiązanie klimatyzacyjne. Przy wyborze klimatyzacji do domu i małego biura, można rozważyć zarówno system split, jak i multi-split – zależnie od tego, w ilu pomieszczeniach powinny znaleźć się jednostki wewnętrzne. Podczas gdy split pozwala na kontrolowanie powietrza w jednym pomieszczeniu, klimatyzatory Daikin multi-split umożliwiają to aż w dziewięciu. To dopasowanie do różnorodności potrzeb, obok jakości urządzeń marki, jest niewątpliwym powodem jej sukcesu.

Dokumenty archiwalne:

Daikin Cennik 2016
Daikin cennik 2015
Daikin katalog 2015
Cennik DAIKIN 2013
Oferta produktowa Daikin 2013
Komfort przez cały rok Daikin 2013
Systemy VRV IV Daikin 2013
Kompleksowe rozwiązania VRV Daikin 2013
Katalog Sky Air Daikin 2013
Wentylacja Daikin 2013
Woda lodowa Daikin 2013
Daikin Cennik 2012
Daikin Systemy Klimatyzacyjne 2011
Daikin Katalog Systemy VRV 2011
Daikin Katalog klimakonwektorów
Daikin Katalog Systemy Wodne
Daikin Technologia wymiany R22