Split i Multi Split

Rotenso to znana, japońska firma produkująca klimatyzatory o szerokim zastosowaniu Urządzenia sygnowane jej logo sprawdzą się zarówno w domu, a także jako klimatyzacja biurowa, czy szerzej – klimatyzacja komfortu. Również w niewielkich pomieszczeniach technicznych, może swobodnie funkcjonować jako klimatyzacja dla serwerowni. Jej produkty cieszą się wysoką jakością, a także wydajnym kontrolowaniem parametrów powietrza. Wśród nich można znaleźć zarówno rozwiązania split, jak i multi-split, a także RVF.

Klimatyzacja Rotenso split

Rotenso split to najprostszy model klimatyzowania pomieszczeń. Najbardziej sprawdza się w małych pomieszczeniach, jednopokojowych biurach, a także niewielkich sklepach i zakładach usługowych. W przypadku systemu split, do jednej jednostki zewnętrznej przyłączana jest jedna jednostka zewnętrzna. Rotenso split cechuje duża prostota, a przy tym bardzo efektowny wygląd. Tym samym urządzenia świetnie odnajdą się w pomieszczeniach o każdym stylu.

Rotenso multi-split

W przypadku Rotenso multi split liczba jednostek wewnętrznych może być większa. Aktualnie systemy firmy ułatwiają podłączenie nawet pięciu do pojedynczej jednostki zewnętrznej. Tym samym, dzięki takiemu systemowi możliwe jest obsłużenie kilku pomieszczeń za sprawą pojedynczej instalacji. Co więcej, wydajność chłodnicza poszczególnych urządzeń znajdujących się wewnątrz, może być różna i dopasowana do ich potrzeb, a także rozmiarów. Takie rozwiązanie jest nie tylko praktyczne, ale przekłada się również na estetykę elewacji.

System RVF Rotenso

Ten system jest w pewnym sensie odpowiednikiem Daikin VRV. Dzięki niemu, w pojedynczym systemie klimatyzacyjnym mogą znaleźć się aż 64 jednostki klimatyzacji wewnętrznej. Natomiast jednostki zewnętrzne mogą być łączone modułowo do mocy 246 kW. Tym samym instalacja może mieć długość nawet 1000 metrów. Rotenso RVF to najlepsze rozwiązanie do dużych i wymagających budynków, np. biurowców, a także centrów handlowych, w których znajduje się wiele pomieszczeń. Modułowe połączenie zewnętrznych jednostek zapewnia nieprzerwaną pracę całego systemu.

Klimatyzatory Rotenso są nie tylko wydajne i znakomicie sprawdzają w roli klimatyzacji większości pomieszczeń, ale również cechują się wykorzystaniem technologii, które są przyjazne środowisku. Chodzi zarówno o czynniki chłodnicze, jak i filtry. Dodatkowo, korzystają one z najwyższej klasy efektywności energetycznej.


Wyświetlanie wszystkich wyników: 6