Rotenso Ukura

Klimatyzator Rotenso Ukura to klimatyzator ścienny typu split. Na całość składa się pojedyncza jednostka wewnętrzna i jednostka zewnętrzna. Klasyczna bryła klimatyzatora Rotenso Ukura w kolorze białym, została podkreślona srebrnymi elementami na brzegach panelu. Delikatne zaokrąglenia sprawiają, że klimatyzator Rotenso Ukura prezentuje się nowocześnie.

Rotenso Ukura nie ma dużych rozmiarów, a mimo to jest urządzeniem niezwykle wydajnym – za sprawą funkcji eMOTO turbo potrafi osiągnąć zadaną temperaturę w bardzo krótkim czasie, nawet wówczas, gdy temperatura na zewnątrz jest niska i osiąga -15°C.

Opis

Jednostka klimatyzacyjna Rotenso Ukura jest bardzo wygodna i intuicyjna w obsłudze. Z tego też powodu nie ma sobie równych w tej klasie klimatyzatorów. Rotenso Ukura osiąga najwyższą sprawność wówczas, gdy temperatury na zewnątrz pozostają w przedziale -15 do 50 stopni Celsjusza, a wewnętrzne od 0 do 32 stopni. Klimatyzator Ukura jest wyposażony w pilot do sterowania, jednak można sterować nim także poprzez przycisk umieszczony pod przednim panelem.

W klimatyzatorze Rotenso Ukura można bardzo sprawnie regulować kierunek przepływu powietrza. Zarówno w płaszczyźnie pionowej (góra-dół), jak i poziomej (lewo-prawo). Urządzenie posiada pamięć ustawiania żaluzji.

Jednostka Ukura posiada także wyświetlacz na panelu przednim, z którego można odczytać informacje o ustawionej temperaturze, a także o pracy urządzenia, włączonym trybie programowania czasowego, czy też o automatycznym odraszaniu i aktywnej funkcji Clean Air.

Urządzenie Rotenso Ukura pracuje w kilku trybach. W trybie AUTO działa na podstawie różnicy pomiędzy temperaturą nastawioną a temperaturą w pomieszczeniu i decyduje o tym, czy grzać, czy też chłodzić, a może jedynie wentylować. Po uruchomieniu funkcji SLEEP klimatyzator Ukura przez pierwsze dwie godziny będzie przez pierwsze dwie godziny podwyższał lub obniżał temperaturę zgodnie ze wskazaniem, a przez następne pięć godzin utrzyma temperaturę na osiągniętym poziomie, żeby po tym czasie się wyłączyć. Posiada on także tryb pracy iAIR który automatycznie osusza i oczyszcza wnętrze klimatyzatora. Dzięki temu nie powstają nieprzyjemne zapachy, a także nie ma miejsca na pojawianie się bakterii. Rotenso Ukura to urządzenia, które znakomicie sprawdzi się jako klimatyzacja komfortu.