STULZ

Klimatyzacja Stulz - producent

Stulz – Przegląd produktów EN
Broszura Stulz Green Cooling PL

Stulz – niemiecka jakość chłodzenia

Stulz to niemiecka firma założona w 1947 roku, posiadająca swoją siedzibę w Hamburgu. Na początku swojej działalności firma Stulz specjalizowała się w produkcji innowacyjnego sprzętu do domu tak zwanego systemu Piccolo, w którego skład wchodziły: blender, szczotka do polerowania podłóg oraz odkurzacz. Jednak gdy początek swój miała era komputerów w 1977 roku firma Stulz zajęła się produkcją systemu noszącego nazwę klimatyzacja precyzyjna. Pierwsze biura zaopatrzone w komputery, wyglądały prawie jak dzisiejsze serwerownie i tak samo, a nawet bardziej oddawały ciepło. Do działania z pełną efektywnością komputery potrzebowały pokojowej temperatury, która musiała sięgać 21 ° C (+/- 1 ° C), a poziom wilgotności powietrza biurowego oscylował na granicy 50 procent. Firma Stulz, stanęła na wysokości zadania i sprostała potrzebom klienta produkując klimatyzację Stulz. Producent Stulz posiada ponad 40-letnie doświadczenie w tworzeniu rozwiązań klimatyzacyjnych. Produkty Stulz klimatyzacja obecne są w ponad 130 krajach świata. Od tego czasu klimatyzacja Stulz cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród polskich klientów.

Klimatyzacja Stulz – doskonała nawet dla najbardziej wymagających

Cały proces opracowywania i produkcji urządzeń Stulz odbywa się głównie w Niemczech. Stulz klimatyzacja produkowana jest zgodnie z najwyższymi standardami jakości oraz poddawana jest najbardziej rygorystycznym kontrolom, jak i testom. Producent definiuje nazwa Stulz jako synonim najwyższej jakości wykonania i inżynierii – Made in Germany. Stulz specjalizuje się w produkcji klimatyzatorów precyzyjnych. Produkowane przez firmę Stulz klimatyzatory mają moc chłodniczą od kilku kW dla małych pomieszczeń i kontenerów telekomunikacyjnych po systemy kilkuset kW mocy chłodniczej dla największych serwerowni. Na dodatek szafy klimatyzacyjne zaprojektowane są tak, aby mogły pracować ciągle i bezawaryjnie przez wiele lat, stąd jest jednym z wiodących producentów takich rozwiązań, jak klimatyzacja do serwerowni.
Wybierając innowacyjne urządzenia tego producenta jesteśmy w stanie znacznie zmniejszyć zużycie energii elektrycznej, ograniczyć poziom współczynnika PUE a co najważniejsze zminimalizować koszty eksploatacyjne systemu klimatyzacyjnego.
Produkty Stulz wyróżniają się dostępnością zróżnicowanych wymiarów, posiadają dodatkowo różnego rodzaju opcje oraz modułowość. Dlatego oferując Państwu produkty Stulz, jesteśmy w stanie rozplanować perfekcyjnie pasujący system klimatyzacji, który idealnie sprawdzi się nawet w przypadku najbardziej wymagających projektów.

Firma Klimatech współpracuje z firmą Stulz od początku swojej działalności tj. od 1991 roku w ramach sprzedaży, wsparcia technicznego, serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego.

Zapraszamy do poszczególnych działów oferty urządzeń klimatyzacji precyzyjnej Stulz:

1. Klimatyzacja precyzyjna

CyberAir3
CompactDX
MiniSpace EC
szafy serwerowe o wysokiej gęstości
CyberRow

2. Pomieszczenia telekomunikacyjne, kontenery, stacje BTS

Tell Air 2
Wall Air
Split Air
Free Air