Rotenso Imoto

Rotenso IMOTO to klimatyzator o niezwykle klasycznych, a przy tym zawsze pozostających w modzie, kształcie i wyglądzie. To sprawia, że bryła IMOTO idealnie sprawdzi się w każdym wnętrzu, niezależnie od stylu, w którym go urządzono. Nowoczesnego wyglądu jednostce wewnętrznej nadaje wykończenie krawędzi panelu szkłem akrylowym. Sam klimatyzator IMOTO nie jest duży, jednak kąt nawiewu, w którym działa, sprawia, że nawet pomieszczenia o większych rozmiarach, będą miały odpowiednią temperaturę. Dzięki temu klimatyzator Rotenso IMOTO można stosować zarówno w domach, jak i pomieszczeniach komercyjnych.

IMOTO – Split i Multisplit

Klimatyzator Rotenso IMOTO to rozwiązanie kompatybilne zarówno z systemem split, jaki multi-split. Pierwszy składa się z jednej jednostki zewnętrznej i jednej wewnętrznej. Znakomicie sprawdzi się w mieszkaniach, mniejszych biurach, gabinetach, czy sklepach. Za to multi-split powinien pojawić się wszędzie tam, gdzie klimatyzacja potrzebna jest w większej liczbie pomieszczeń. Wówczas, przy jednej jednostce zewnętrznej, można zamontować kilka jednostek wewnętrznych, które będą działać w sposób niezależny od siebie.

Opis

Klimatyzator Rotenso IMOTO posiada trzy bardzo innowacyjne filtry:

Filtr Cold Nano iAIR – dzięki niemu w powietrzu nie utrzymują się nieprzyjemne zapachy, ani cząsteczki formaldehydu. Dodatkowo Cold Nano iAIR potrzebuje jedynie 2,5 godziny, żeby wychwycić większość (90%) alergenów.filtry rotenso imoto

Filtr Silver Ion iAIR – jest to filtr z jonami srebra. Srebro jest metalem o silnie bakteriobójczych właściwościach, przez co korzystanie z Rotenso IMOTO umożliwia likwidację niemalże 100% bakterii i grzybów.

Filtr antybakteryjny HEPA iAIR – jest to filtr, którego głównym zadaniem jest dezynfekcja powietrza.

 

Klimatyzator Rotenso IMOTO posiada 5 wskaźników widocznych na przednim panelu. Pierwszy z nich, największy, wyświetla aktualną temperaturę w pomieszczeniu. Pod nim, na panelu znajdują się cztery niewielkie punkty. Dzięki nim można wiedzieć, czy aktywna jest funkcja Clean Air, czy uruchomiono automatyczne odszranianie, lub kontrolę ciepłego powietrza w czasie grzania. Trzecia dioda pokazuje, czy urządzenie pracuje w danym czasie. Natomiast ostatnia, czwarta, daje znać o tym, czy klimatyzator IMOTO ma włączony tryb programowania czasowego.

Taka oszczędność we wskaźnikach na wyświetlaczu urządzenia sprawia, że odczytanie informacji jest bardzo intuicyjne i łatwe. Podobnie jak obsługa klimatyzatora IMOTO, która odbywa się za pomocą dołączonego do urządzenia pilota. Choć, oczywiście, klimatyzatorem można sterować również za pomocą przycisku, który znajduje się pod przednim panelem. Przycisk pozwala uruchomienie trybu grzania, chłodzenia, bądź wyłączenie klimatyzatora.

Urządzenia klimatyzujące Rotenso IMOTO doskonale sprawdzają się jako klimatyzacja komfortu i działają najlepiej, gdy temperatura wewnątrz pomieszczenia mieści się w zakresie 0-32°C, a na zewnątrz -15-50°C.

Przepływ powietrza w klimatyzatorze Rotenso można regulować zarówno horyzontalnie, jak i wertykalnie. Jest to bardzo istotne, ponieważ w urządzeniach pozbawionych takiej możliwości, możemy się spotykać z nierównomiernie rozłożonymi temperaturami w pomieszczeniach, co powoduje spory dyskomfort. W IMOTO przepływ góra-dół reguluje się za pomocą pilota, a prawo-lewo z wykorzystaniem dźwigni.