Rotenso Mirai

Rotenso MIRAI M35Wi / M35Wo to urządzenie klimatyzujące o klasycznym kształcie. Efektywność energetyczna klimatyzatora MIRAI ma najwyższą klasę – A+++. Dzięki temu, Rotenso MIRAI zużywa niewiele energii elektrycznej w stosunku do swojej wydajności. Ta ostatnia, w połączeniu z nowoczesnymi technologiami sprawia, że korzystanie z urządzenia MIRAI to gwarancja odpowiednich warunków klimatyzacji komfortu. Za sprawą inweterowej technologii, Rotenso M35Wi / M35Wo może pracować nawet w ekstremalnych warunkach atmosferycznych. Tym samym ogrzewanie pomieszczenia jest możliwe nawet wówczas, gdy zewnętrzna temperatura spada do -30°C. Klimatyzator to urządzenie typu split – całość składa się z jednej jednostki zewnętrznej i jednej jednostki wewnętrznej. Dzięki temu idealnie sprawdzi się w roli klimatyzacji w firmie, w tym klimatyzacji biurowej, jak również domowej. Dzięki swojemu wyglądowi Rotenso MIRAI bardzo dobrze dopasuje się do stylu, który rządzi danym wnętrzem.

Opis

W klimatyzatorze Rotenso MIRAI bardzo ważną rolę odgrywa czujnik ruchu – Inteligent Eye. Dzięki niemu urządzenie wykrywa, czy w danym pomieszczeniu ktoś się znajduje, żeby móc działać efektywnie dokładnie wtedy, kiedy jest to niezbędne. Dodatkowo, zależnie od tego, ile osób znajduje się w danym miejscu, MIRAI potrafi dostosować kierunek i przepływ powietrza.

Za sprawą specjalnej konstrukcji wylotu powietrza, klimatyzator Rotenso rozprowadza ciepłe powietrza do samego podłoża w każdym narożniku pomieszczenia. Tymczasem powietrze schłodzone trafia do samego sufitu. Taki sposób cyrkulacji ciepłego i zimnego powietrza sprawia, że urządzenie MIRAI zapewnia bardzo wysoki komfort osobom przebywającym w pomieszczeniu, w którym działa.

Rotenso MIRAI zostało wyposażone w czynnik chłodniczy R32, który ma niski współczynnik ocieplania globalnego – 675. Jest to o 68% mniej w porównaniu z poprzedzającym go R410A. Dodatkowo, urządzenia korzystające z czynnika chłodniczego R32 mają efektywność większą nawet o 10% (w porównaniu z urządzeniami z innymi czynnikami chłodniczymi).

Proces filtrowania powietrza w klimatyzatorze Rotenso MIRAI ma 3 etapy. Każdy z nich związanych jest z jednym z poniższych filtrów:

  • filtrem elektrostatycznym HD iAIR, który swoimi wyładowaniami oddziałuje na cząsteczki zanieczyszczeń, które znajdują się w powietrzu,
  • filtrem Silver Ion iAIR, który wykorzystuje katalityczne właściwości srebra, które pomagają utlenić materiał genetyczny komórek bakterii i grzybów,
  • filtrem antybakteryjnym HEPA iAIR wykonanym ze spiekanego szkła, które filtruje powietrze przez pory o rozmiarze 3 mikrometrów. Tym samym wyłapuje wszystkie mechaniczne zanieczyszczenia.