Rotenso Tenji

Kategorie: ,

Opis

Co jest w stanie zapewnić użytkownikom klimatyzator kasetonowy Rotenso Tenji?

Coraz większa liczba pomieszczeń, w jakich przebywamy zostaje wyposażona w klimatyzatory. Do bardziej cenionych urządzeń tego typu możemy zaliczyć klimatyzator kasetonowy Rotenso Tenji. Firma Rotenso przy pomocy swojego produktu wysokiej jakości, gwarantuje nam efektywne i precyzyjne rozprowadzenie powietrza po pomieszczeniu, w jakim zostanie on zamontowany. Nowoczesna technologia zastosowana w Rotenso Tenji daje nam możliwość zaprogramowania czasu pracy, poprzez ustawienia momentu, w którym klimatyzator włącza się i wyłącza. Dodatkowo urządzenie posiada funkcję zapamiętywania ostatnio używanych ustawień, które umożliwiają powrót do poprzedniego stanu pracy w przypadku, gdy nagle zaniknie zasilanie klimatyzatora. Sporym ułatwieniem dla użytkowników jest intuicyjne sterowanie pracą jednostki, które stanowi jedną z licznych zalet Rotenso Tenji.Zwolennicy ekologicznych rozwiązań z pewnością poczują się zainteresowani czynnikiem R32, w jaki wyposażono klimatyzator kasetonowy Rotenso. Warto zauważyć również fakt, że producent daje nam aż pięć lat gwarancji niezawodności urządzenia.

Rotenso Tenji – jakie są dostępne warianty urządzenia?

Klimatyzatory spod marki Rotenso Tenji oferują nam kilka różnych dostępnych parametrów mocy. Po dokładnym przeanalizowaniu tego, co gwarantuje nam konkretne urządzenie, z pewnością uda nam się dobrać idealną klimatyzację do biura. Rotenso Tenji 3,5kW podobnie jak modele o większej mocy posiada funkcję zarówno chłodzenia, jak i grzania powietrza. Jedną z dostępnych możliwości jest także automatyczne oczyszczanie iAIR, czyli opcja, która po włączeniu będzie automatycznie oczyszczać klimatyzator, dzięki czemu zapobiegnie powstawaniu nieprzyjemnych zapachów, oraz rozwojowi bakterii. Z kolei tryb turbo eMOTO umożliwia chwilowe zwiększenie wydajności sprężarki, z czym łączy się szybsze schłodzenie powietrza w pomieszczeniu. Do podobnych w działaniu można zaliczyć wersje Rotenso Tenji 5kw, oraz Rotenso Tenji 7kW. W ofercie marki Rotenso znajdziemy również warianty klimatyzatorów takie jak TenjiW 8,8kW, czy TenjiW 12,1kW, co sprawia, że wybrane urządzenie może w pełni zaspokoić nasze wymogi.

TenjiW 10,5kW i pozostałe produkty firmy Rotenso

Firma Rotenso gwarantuje nam klimatyzatory skonstruowane w myśl różnych projektów. Jednym z nich jest Rotenso Ukura, który charakteryzuje się niewielkim rozmiarami, oraz sporą wydajnością. Jednostka urządzenia szybko zyskuje pożądaną wartość temperatury. Z kolei Rotenso Mirai posiada wbudowany inteligentny czujnik ruchu, który potrafi wykryć użytkownika, a także dostosować kierunek i przepływ powietrza w zależności od ilości osób, jakie przebywają w konkretnym pomieszczeniu. Rotenso oferuje również urządzenia dostosowane do pełnienia roli klimatyzacji serwerowni, w której sprawdzi się również klimatyzator kasetonowy Rotenso Tenji. W zależności od potrzeb, jakie musi spełnić wybrany przez nas klimatyzator, dzięki ofercie firmy możemy w pełni dostosować jego parametry do przyjętych przez nas wymogów. Niezależnie czy zdecydujemy się na zakup TenjiW 14,0kW, TenjiW 15,5kW, czy też innego urządzenia będziemy mogli cieszyć się z niezawodności i wysokiej jakości wykonania, jakie gwarantuje marka. Klimatyzacja przemysłowa, jak i ta domowa doskonale spełnią się w swoim przeznaczeniu zapewniając użytkownikom pełną satysfakcję. Dowodem profesjonalizmu Rotenso jest powszechne uznanie, jakim cieszy się firma.

W przypadku jakichkolwiek pytań, zapraszam do kontaktu telefonicznego.