Klimatyzacja biurowa

W czasie letnich upałów niezwykle ważne jest utrzymanie odpowiedniej temperatury w pomieszczeniach biurowych. Wpływa to na komfort i samopoczucie pracowników. Nasza firma z siedzibą w mieście Gliwice specjalizuje się w montowaniu i serwisowaniu klimatyzatorów montowanych w biurach. Wieloletnie doświadczenie połączone z najwyższej jakości sprzętem sprawia, że świadczone przez nas usługi są gwarancją niezawodności i zadowolenia. Klimatyzacja biurowa to jedna z naszych specjalności. Urządzeniami, które najlepiej się sprawdzają w budynkach biurowych, są wentylatory Daikin. Zapewniają one świetną bazę do tworzenia zintegrowanych układów klimatyzacji. Całkowite zużycie energii w budynku rozkłada się w następujący sposób:

  • grzanie i chłodzenie – ciacha praca i doskonały komfort – oszczędność na poziomie do 15% w stosunku do tradycyjnych systemów;
  • rozdział powietrza za pomocą kurtyn powietrznych – ogrzewanie z wykorzystanie kurtyn za darmo – oszczędność na poziomie do 72% w stosunku do elektrycznej kurtyny powietrznej;
  • ciepła woda – darmowe podgrzewanie wody do użytku codziennego – oszczędność do 17% w stosunku do kotłów gazowych;
  • wentylacja – darmowe ochłodzenie i filtracja powietrza – oszczędność na poziomie do 40% dzięki niższemu zapotrzebowaniu na chłodzenie i odgrzewanie.

Ponadto systemy te charakteryzują się łatwymi w obsłudze systemami sterowania. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi danymi i charakterystykami poszczególnych systemów klimatyzacyjnych.