Oferujemy montaż i serwis klimatyzacji do serwerowni w Sosnowcu. Gwarantujemy najwyższej jakości urządzenia i profesjonalne podejście do powierzonych zadań. Pamiętajmy, że klimatyzacja w serwerowni działa przez całą dobę, a od jej skuteczności zależy praca przedsiębiorstwa.

Nasi fachowcy także w Sosnowcu pomogą dobrać urządzenie dopasowane do indywidualnego zapotrzebowania danego pomieszczenia technicznego. Pierwszym krokiem jest oszacowanie powierzchni i kubatury serwerowni. Warto wiedzieć, że w małych data center do 180W/m2 wystarczyć może klimatyzacja typu split, którą także u nas znajdziesz.

Klimatyzacja serwerowni Sosnowiec – projekt to podstawa

Trzeba mieć na uwadze to, że projekt instalacji klimatyzacji do serwerowni jest jedną z podstawowych rzeczy, jakie należy wykonać. W skrócie chodzi o to, by można było profesjonalnie przygotować montaż urządzenia. Konieczny będzie też sprawny i przewidujący wiele okoliczności system sterowania pracą urządzeń chłodzących. Oferujemy kompleksową usługę montażu klimatyzacji do serwerowni w Sosnowcu. Nasi specjaliści zajmą się każdym etapem przygotowania instalacji, w tym także doborem odpowiedniej technologii regulującej temperaturę i wilgotność powietrza.

Jaki powinien być klimatyzator do serwerowni?

Warto zastanowić się też, jaki powinien być klimatyzator do serwerowni. Klimatyzacja do serwerowni, którą możemy zainstalować także w Sosnowcu, powinna spełniać warunki takie jak m.in.:

– automatyczny restart urządzenia, który zapewni ponowne uruchomienie jednostki z tą samą nastawą temperaturową w przypadku zaniku napięcia,

– możliwość pracy przy niskich temperaturach zewnętrznych, czyli całoroczne funkcjonowanie,

– gotowość do pracy ciągłej, także rotacyjnej, kaskadowej i awaryjnej.

Dobrą wiadomością jest to, że w naszej ofercie z pewnością znajdziesz to, czego szukasz. Działamy w zakresie montażu klimatyzacji w Sosnowcu Porąbce, Milowicach, Środuli, Sielcu i w innych dzielnicach.

Jakie urządzenia oferujemy?

W naszym asortymencie znajdziesz klimatyzację serwerowni produkowaną przez Stulz. Mowa tu o seriach CyberAir 3, CyberRow i Comapct DX. To jednak nie wszystko, co dla Ciebie mamy. Bez względu na to, jakie jest zapotrzebowanie Twojej serwerowni w Sosnowcu, dobierzemy odpowiednią jednostkę klimatyzacyjną. Dla przykładu jedna z naszych sugestii, czyli MiniSpace EC to podstawowa wersja urządzeń klimatyzacji precyzyjnej Stulz, która jest dedykowana małym pomieszczeniom technicznym o mocach od 4 kW do 20 kW. Do funkcji jednostki wlicza się nie tylko chłodzenie, ale i nawilżanie i osuszanie powietrza do wymaganych parametrów. Zachęcamy do zapoznania się z całym naszym asortymentem i kontaktu w celu uzgodnienia szczegółów przyszłej współpracy w zakresie przygotowania instalacji.

Przeczytaj także inne wpisy oraz zobacz inne lokalizacje: