Rotenso Furai

Opis

Rotenso Furai – intrygujący design połączony z zaawansowaną technologią

Klimatyzator Rotenso Furai został zaprojektowany z myślą o każdym, nawet drobnym szczególe. Jego nowatorska forma i zaawansowana technologia doskonale współgrają ze sobą tworząc urządzenie idealne dla wymagających użytkowników. Firma Rotenso słynąca ze skutecznych rozwiązań z dziedziny klimatyzacji serwerowni, biur czy domów prywatnych daje klientom aż pięcioletnią gwarancję niezawodności sprzętu. Model Furai został wyposażony w filtr z aktywnym węglem, który odpowiada za usunięcie z powietrza szkodliwych gazów, oraz jonizator iAIR eliminujący bakterie, roztocza, wirusy, oraz alergeny. Dzięki sprawdzonym rozwiązaniom zastosowanym w urządzeniu, znajdzie ono zastosowanie również jako klimatyzacja do biura, gdzie panująca temperatura powinna zapewnić pracownikom komfortowe warunki. Pojawiające się na temat Rotenso Furai opinie pokazują, jak wielu klientów postanowiło zaufać firmie.

Klimatyzator Rotenso Furai znajdzie zastosowanie w wielu sytuacjach

Rotenso Furai 2,6 kW to urządzenie, które okaże się skuteczne w wielu sytuacjach. W domowych warunkach pomoże nam cieszyć się chłodnym podmuchem podczas upałów, natomiast w biurze z łatwością zastąpi klimatyzator kasetonowy Rotenso Tenji. Urządzenie chłodnicze często przynosi nam ulgę, gdy za oknem nietrudno doszukać się promieni słońca. Producent oferuje nam również model Rotenso Furai 3,5 kW, który także cechuje niezawodność. Decydując się na wybór klimatyzatora warto przyjrzeć się jego parametrom. Model Furai, podobnie jak Rotenso Mirai może być z łatwością obsługiwany przy pomocy smartfona. Ta możliwość pokazuje, jak bardzo nowoczesne są rozwiązania stosowane przez markę. Decydując się na konkretny klimatyzator zyskujemy pewność zadowolenia.

Rotenso Furai oferuje nam nowoczesne rozwiązania z dziedziny klimatyzacji wnętrz. Jego niepowtarzalny design i wyjątkowo intuicyjna obsługa sprawią, że urządzenie sprosta wymaganiom większości klientów.