Minispace

PRODUKT WYCOFANY W 2015 ROKU

ZAPRASZAMY NA STRONĘ NOWEJ WERSJI:

 

 

MiniSpace to budżetowa wersja urządzeń klimatyzacji precyzyjnej firmy STULZ dla chłodzenia małych serwerowni i pomieszczeń technicznych (np. UPS) o mocach od 4kW do 20kW. MiniSpace pozwala na pełną kontrolę nad parametrami powietrza w serwerowniach i pomieszczeniach data-center poprzez chłodzenie ale także nawilżanie i osuszanie powietrza do wymaganych parametrów.

Poprzez zastosowanie budowy modułowej istnieje możliwość etapowej realizacji projektów i sukcesywnej rozbudowy mocy chłodniczej całego systemu wraz z rozbudową urządzeń serwerowych.

Opis

PRODUKT WYCOFANY W 2015 ROKU

ZAPRASZAMY NA STRONĘ NOWEJ WERSJI:

 

Całkowicie zdecentralizowane sterowanie poprzez umieszczenie sterownika C1002 lub jako opcja C7000IOC w każdym z modułów pozwala na zwiększenie bezpieczeństwa.

Każde z urządzeń może zostać wykonane w rozwiązaniu D – z nawiewem w dół (pod podłogę techniczną) lub U – z nawiewem do góry.
System klimatyzacji precyzyjnej MiniSpace można budować w oparciu o różne wersje: A – bezpośrednie odparowanie, CW – woda lodowa i G – skraplacz wodny.
Sterownik C7000IOC pozwala na podłączenie systemów monitoringu opartych na protokole Modbus RTU natomiast inne protokoły w tym: http/www (dostęp przez przeglądarkę), snmp, BacNet, P90, LonTalk są dostępne poprzez sterowniki/bramki np. WIB8000.