Daikin Perfera to praktyczne rozwiązanie z zakresu klimatyzacji. Urządzenie reguluje temperaturę – obniża ją i podwyższa – oraz oczyszcza powietrze. Nowoczesna technologia sprawdzi się w każdym domu. Daikin Perfera dostępny jest w formie jednostki naściennej lub przypodłogowej. W 80% jest zasilany energią odnawialną pobieraną z powietrza, a w 20% elektryczną, co wpływa na wysoką wydajność i jakość pracy jednostki. Ponadto, technologia sterowania inwerterowego zwiększa oszczędność energii o ok. 30%.

Daikin Perfera to gwarancja czystego powietrza

Daikin Perfera jest klimatyzatorem wyposażonym w kilka filtrów, które odpowiadają za oczyszczanie powietrza. Technologia Flash Streamer wykorzystuje elektrony do wyzwalania reakcji, które usuwają alergeny. Dlatego też Daikin Perfera jest rozwiązaniem idealnym dla alergików i osób wrażliwych. Czyste powietrze wpływa na zdrowie każdej osoby wewnątrz pomieszczenia. Klimatyzator Daikin Perfera z pomocą nowoczesnych rozwiązań jest bardzo dobrą propozycją.

Wspomaganie ogrzewania zastosowane w Daikin Perfera

Kolejną funkcją Daikin Perfera, która jest godna uwagi, to wspomaganie ogrzewania – Heat Boost. Dzięki niemu nagrzewanie zaczyna działać szybko, tuż po uruchomieniu klimatyzatora. Fakt, że klimatyzacja nie tylko chłodzi, ale też i grzeje, jest ogromnym atutem nowoczesnych urządzeń tego typu. Taka regulacja temperatury sprawia, że Daikin Perfera znajdzie zastosowanie w pomieszczeniach, nie tylko w czasie lata, ale też i zimy, kiedy stanie się dodatkowym źródłem ciepła. Co więcej, dzięki optymalnemu zużyciu energii elektrycznej, podnoszenie temperatury jest niezwykle opłacalną funkcją, którą docenią wszyscy zwolennicy praktyczności. Daikin Perfera to urządzenie, które zyskuje uznanie nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Maksymalna skuteczność to ogromny atut

W przypadku klimatyzatora Daikin Perfera możemy mówić o maksymalnej skuteczności, która jest jego największym atutem. Jednostka odpowiada za regulację temperatury i jakość powietrza w pomieszczeniu, w jakim została zamontowana. Jest energooszczędna, przyjazna dla środowiska i prosta w obsłudze. Z tego względu doskonale sprawdza się w nowoczesnych wnętrzach, gdzie przydatne okazuje się dodatkowe źródło ciepła lub przyjemnego latem chłodu. Daikin Perfera pozwoli Ci dopasować temperaturę wewnątrz domu do Twoich własnych preferencji i potrzeb, które zostaną całkowicie zaspokojone.

Daikin Perfera – rozwiązanie godne polecenia

Daikin Perfera jest niezawodną jednostką klimatyzacyjną. Umiejętnie łączy w sobie ekologię, wydajność i efektywność. Tym samym jest niezwykle skuteczna w działaniu. Z tego powodu Daikin Perfera w pełni zasługuje na polecenie i rekomendacje osobom, które szukają nowoczesnej technologii.