Daikin Sensira to nowoczesne i innowacyjne podejście do tematu komfortowego oraz stworzenia doskonałego mikroklimatu w pomieszczeniach domowych, firmowych, biurowych. Wybierając Daikin Sensira stawiamy na wieloletnie doświadczenia producenta, które owocuje najnowocześniejszymi technologiami oraz unikalnymi funkcjonalnościami. Wszystko po to, aby wraz z Daikin Sensira zarządzać komfortem naszego otoczenia sprawnie i efektywnie, bez uszczerbku dla szeroko rozumianej ekologii.

Najważniejsze atuty  Daikin Sensira

Daikin Sensira to nowoczesna linia klimatyzatorów typu Split. Cechuje je estetyka wykonania, nowoczesny design i płaski panel przedni, który doskonale komponuje się z każdym wnętrzem. Klimatyzator Daikin Sensira to elegancja ukryta w prostocie i zarazem w subtelności konstrukcji oraz estetyce klimatyzatora.

Daikin Sensira to rozwiązanie dla pomieszczeń wymagających komfortu w zakresie poziomu hałasu. Ten klimatyzator działa wyjątkowo cicho. 

Dzięki ciśnieniu akustycznemu na poziomie do 21dBA, nowy system Sensira pracuje w sposób prawie niezauważalny, zapewniając także spokojny sen w nocy.

Kolejnym atutem Daikin Sensira jest nowoczesna sprężarka Swing. Sprężarka tego typu to zdecydowana przewaga nad sprężarką rotacyjną. Sprężarka typu Swing w Daikin Sensira to specjalny układ tłoka obrotowego z łopatką, o zdecydowanie mniejszej liczbie ruchomych części. Tego typu konstrukcja sprężarki zapewnia mniej drgań i tarć, a także osiąga większą niezawodność i efektywność w porównaniu ze wspomnianymi, tradycyjnymi sprężarkami rotacyjnymi.

Daikin Sensira to produkt, który przechodzi szereg badań i testów w fabrykach Daikin, co czyni go wyjątkowo niezawodnym i bezawaryjnym. 

Dodatkowo Daikin Sensira osiąga bardzo wysoki poziom sprawności sezonowej i efektywności energetycznej, Daikin Sensira osiąga klasę A++ w trybie ogrzewania wraz z czynnikiem R-32.

Ekologia ponad wszystko – Daikin Sensira zaprzyjaźniony z otaczającym nas środowiskiem

Klimatyzator Daikin Sensira to także świadomy i ważny wybór klimatyzatora ze wspomnianym innowacyjnym czynnikiem chłodniczym R-32, który odznacza się diametralnie niższym poziomem oddziaływania na środowisko naturalne – nawet o 68%. 

Firma Daikin po raz pierwszy wprowadziła czynnik R-32 w 2012 roku i od tamtej chwili do obecnej wciąż myśli przyszłościowo, projektując swoje urządzenia. Ekologia ponad wszystko – to motto Daikin.

Daikin Sensira – krok w kierunku inteligentnego zarządzania środowiskiem temperaturą oraz jakością powietrza

Klimatyzator Daikin Sensira to także intuicyjne zarządzanie jednostką. Klimatyzatorem można zarządzać za pośrednictwem połączenia WiFi z każdego miejsca na ziemi. Wystarczy dostęp do sieci i instalacja dedykowanej aplikacji Daikin, by móc zarządzań klimatem w pomieszczeniach wprost ze smartfonu czy tabletu. W ten sposób możesz w aplikacji programować zegar, tworzyć harmonogramy i monitorować system ogrzewania, a także chłodzenia domu.

Dodatkowo Daikin Sensira wyposażony jest w sterownik zdalny na podczerwień, który posłuży Ci do sprawnego sterowania klimatyzacją. Dostępna jest na nim, m.in. funkcja turbo umożliwiająca ekspresowe ogrzanie czy schłodzenie pomieszczenia, a także funkcja swing przesuwająca w górę i w dół żaluzje wylotowe, zapewniając efektywny rozkład powietrza i temperatury w pomieszczeniu.