- Klimatech - Rozwiązania klimatyzacyjne

Cechy charakterystyczne klimatyzacji precyzyjnej Chrzanów


Klimatyzacja precyzyjna możliwa do zainstalowania w firmach na terenie Chrzanowa odgrywa szczególną rolę w pomieszczeniach technicznych, w których znajduje się specjalistyczny sprzęt wymagający odpowiedniego dostosowania parametrów powietrza wobec wydajnej pracy urządzeń. Klimatyzacja dedykowana do pomieszczeń technicznych stwarza, np. warunki konieczne do pracy urządzeń w serwerowniach. Klimatyzacja serwerowni, którą instalujemy m.in. na terenie Chrzanowa utrzymuje odpowiednią temperaturę oraz jakość powietrza, dzięki czemu ciepło emitowane przez urządzenia jest kompensowane. Istotnym parametrem klimatyzacji pomieszczeń technicznych jest również właściwe utrzymywanie wilgotności na poziomie ok. 45%, które zapewni poprawne działanie elektronicznych podzespołów. Klimatyzacja dla firm dostępna w Chrzanowie posiada również możliwość filtracji powietrza z drobnoustrojów oraz możliwość ogrzewania powietrza. Jest to szczególnie przydatne w przypadku klimatyzacji komfortu, którą oferujemy także w Chrzanowie, zwłaszcza w pomieszczeniach biurowych.

Klimatyzacja pomieszczeń technicznych, w tym do serwerowni Chrzanów – rozwiązania dopasowane do twojej firmy


W naszej ofercie posiadamy urządzenia umożliwiające instalację klimatyzacji serwerowni na terenie m.in Chrzanowa. Przykładowo klimatyzacja STULZ stosowana jako klimatyzacja precyzyjna znajduje zastosowanie w pomieszczeniach, w których występuje zwiększona emisja energii cieplnej z pracujących urządzeń, między innymi w serwerowniach. W pomieszczeniach technicznych firm znajdujących się w Chrzanowie z powodzeniem można stosować klimatyzację uznanych marek, w tym klimatyzację Rotenso, Daikin, oraz STULZ. Systemy, z których składa się klimatyzacja Rotenso, charakteryzują się wysoką klasą energetyczną, a także posiadają ekologiczny czynnik chłodniczy. Klimatyzacja Rotenso to sprawdzone rozwiązanie w serwerowniach, które można zastosować także w pomieszczeniach biurowych. Systemy klimatyzacji Daikin są uznanymi produktami japońskiej marki, obecnej na światowym rynku od niemal stu lat. Klimatyzacja Daikin, podobnie jak klimatyzacja Rotenso sprawdzi się w pomieszczeniach technicznych, w których należy zapewnić właściwą temperaturę i wilgotność powietrza. Wysoką jakość klimatyzacji Daikin podkreślają międzynarodowe certyfikaty, w tym ISO 9001 i ISO 14001.


Klimatyzacja dla firm Chrzanów – zapoznaj się z naszą ofertą


Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą pod numerem telefonu 32 331 38 37 oraz adresem mailowym biuro@klimatech.biz.pl. Nasi pracownicy zaproponują optymalne i wydajne systemy klimatyzacji dla firm, które sprawdzą się zarówno jako klimatyzacja precyzyjna w pomieszczeniach technicznych, jak i klimatyzacja komfortu w strefie biurowej.