Rotenso to marka, która wypracowała swoją pozycję dzięki misji nastawionej na nieustanne badania rozwojowe, ekologię klimatyzacyjnych rozwiązań oraz intuicyjność obsługi produktów w połączeniu z zaawansowaną, innowacyjną technologią. Fabryki marki Rotenso skoncentrowane są w centrum Azji i wciąż wprowadzają na rynek nowe produkty oraz funkcjonalności. Marka Rotenso to zarówno klimatyzacja komfortu dla potrzeb domowych, ale także ta komercyjna, jak i przemysłowa. Systemy RVF VRF sygnowane logo Rotenso® można spotkać w wielu prestiżowych obiektach komercyjnych.

Jakie rozwiązania klimatyzacyjne Rotenso są najchętniej wybierane?

Rotenso to szeroka oferta produktów. To zarówno: klimatyzatory ścienne, klimatyzatory przenośne, oczyszczacze powietrza, osuszacze powietrza, klimatyzatory typu split jak m.in.: kasetonowe, przypodłogowo-podsufitowe, konsolowe, multi agregaty, multi splity i inne.

Jednym z najchętniej wybieranych modeli klimatyzacji komfortu Rotenso jest uniwersalny, mający szeroki zakres wykorzystania klimatyzator ścienny typu split – Rotenso Ukura. Model ten zyskał wielu sympatyków, zwolenników wśród zadowolonych konsumentów zarówno indywidualnych jak i instytucjonalnych. Rotenso Ukura to klimatyzator split z jedną jednostką wewnętrzną i jedną jednostką zewnętrzną. Jego kształt wizualny jest bardzo klasyczny i uniwersalny, doskonale wpasuje się w każde wnętrze, wtopi w stylizację, idealnie współgrając z jej harmonią. Bryła klimatyzatora Rotenso Ukura jest prosta w swej estetyce, z delikatnymi zaokrągleniami oraz bardzo subtelnym srebrnym wykończeniem na krawędziach. Wszystko to jest zamierzone, tak aby uzyskać efekt lekkości obudowy i ponadczasowości, nawet w sytuacji zmian stylistycznych we wnętrzu.

Model Rotenso Ukara to niewielkie rozmiary, ale duża wydajność. Klimatyzator osiąga dużą efektywność działania nawet przy niskich temperaturach zewnętrznych. Jego zakres temperaturowy na zewnątrz oscyluje od -15 stopni Celsjusza do plus 50 stopni Celsjusza, a wewnątrz od 0 do plus 32 stopni Celsjusza.

Dużym atutem modelu jest możliwość swobodnej regulacji przepływu powietrza, jego nawiewu, zarówno w górę/w dół jak i w prawo/w lewo. Rotenso Ukura to również możliwość zapamiętania ustawień żaluzji.

Jeśli chodzi o tryby pracy Rotenso Ukura to są to następujące tryby:

– automatyczny, który samodzielnie – na podstawie pomiaru temperatury otoczenia – dostosowuje (grzeje/chłodzi) powietrze do zadanej mu temperatury oczekiwanej przez użytkownika;

– tryb Sleep – w tym trybie klimatyzator dostosowuje temperaturę do zaprogramowanej przez 2 godziny, przez kolejne 5 utrzymuje ją na wskazanym poziomie, po czym wyłącza się całkowicie- tryb oszczędności;

– tryb iAir – oczyszczanie wnętrza klimatyzatora ze wszelkich zanieczyszczeń. Pozwala to zachować estetykę, czystość powietrza i neutralny zapach w klimatyzowanym pomieszczeniu. Tryb zapobiega również namnażaniu się bakterii, pleśni i grzybów.

Rotenso Ukura to również doskonałe rozwiązania w zakresie klimatyzacji pod kątem sprawności i intuicyjności obsługi. Łatwe jest sterowanie za pomocą pilota oraz pomocny jest wygodny panel poglądowy: wysokość temperatury czy aktualny tryb pracy klimatyzator.

Poznaj inne modele: Rotenso TenjiRotenso ImotoRotenso MiraiRotenso Roni

Polecamy przeczytać również:

Najczęściej wybierane rozwiązania klimatyzacyjne do serwerowni

Klimatyzator do pracy ciągłej

Klimatyzacja, a jakość powietrza?