Klimatyzacja Daikin 7kW to sprawdzone rozwiązanie, które oferuje nam godna zaufania marka. Ta moc urządzenia nada się do średniej wielkości pomieszczenia, co jest ogromną zaletą. Warto wspomnieć, że każda klimatyzacja Daikin 7kW prezentuje się stylowo, dzięki czemu idealnie wtapia się w obszar na jakim ma działać. Co więcej, jest przy tym maksymalnie funkcjonalna i komfortowa w użytkowaniu, za co odpowiada m.in. sterowanie online, czy różne tryby pracy, w tym nocny, który doskonale reguluje temperaturę tak, by nie była zbyt niska.

Klimatyzacja Daikin 7kW – dla jakiej powierzchni jest idealna?

Klimatyzacja Daikin 7kW to propozycja do pomieszczeń o średniej powierzchni. Mowa tu o metrażu 60-80 m². Odpowiednią moc klimatyzatora możesz wyliczyć w ogólnie dostępnych kalkulatorach internetowych lub też poprosić o pomoc doświadczonego specjalistę odpowiedzialnego za montaż jednostki. Dzięki tym możliwościom upewnienie się, czy klimatyzacja Daikin 7kW jest odpowiednia dla Ciebie jest o wiele prostsze i komfortowe.

Klimatyzacja Daikin 7kW – dlaczego warto ją wybrać?

Przede wszystkim, warto wspomnieć, że klimatyzacja Daikin 7kW to produkt marki o bogatym doświadczeniu, która działa na rynku od 1924 roku. W efekcie wieloletniej kariery firma stała się zaufanym dostawcą rozwiązań z dziedziny regulacji temperatury i stanu powietrza w domach, przestrzeniach przemysłowy, czy biurowcach. Co ciekawe, Daikin na początku zajmował się produkcją systemów chłodzenia i chłodziarek oraz rur chłodnic do samolotów. Ta pokaźna, pełna sukcesów i zadowolenia klientów historia jest gwarancją wysokiej jakości klimatyzacji 7kW.

Klimatyzacja Daikin 7kW wykorzystuje nowoczesny czynnik chłodniczy

Warte podkreślenia jest innowacyjne podejście marki do rozwiązań z dziedziny regulacji temperatury i jakości powietrza. Klimatyzacja Daikin 7kW wykorzystuje bowiem czynnik chłodniczy nowej generacji – R-32. Możemy uznać jego występowanie za swoisty znak rozpoznawczy producenta, który gwarantuje skuteczność. Czynnik chłodniczy stosowany w klimatyzacji Daikin 7kW to difluorometan, który cechuje się stosunkowo niskim wskaźnikiem tworzenia efektu cieplarnianego. Bez wątpienia jest to ogromna zaleta tej nowoczesnej technologii. Z tego względu R-32 często zastępuje czynnik R-410A.

Marka popularna na świecie

Daikin to producent klimatyzacji, który cieszy się uznaniem nie tylko w Polsce, ale i ogólnie w Europie, a także innych częściach świata. Mowa tu m.in. o Bliskim Wschodzie i Afryce, gdzie także dystrybuowane są urządzenia. Oddziały oferujące klimatyzację Daikin 7kW znajdziemy w ponad 50 krajach. Ponadto produkcja technologii odbywa się m.in. w Republice Czeskiej, Niemczech, czy Turcji. Klimatyzacja Daikin 7kW to propozycja nowoczesna, niezawodna, dostosowana do potrzeb każdego użytkownika. Dlatego warto poznać asortyment marki i jej urządzenia, które doskonale wpisują się w zakres klimatyzacji komfortu. Producent dokłada wszelkich starań, by technologia była jak najbardziej wydajna, ekonomiczna i energooszczędna.

Sprawdź także: