Daikin Nexura to efektywne rozwiązanie z zakresu regulacji temperatury w pomieszczeniu. Prosty ruch sprawi, że urządzenie zacznie ogrzewać lub chłodzić powietrze wewnątrz budynku. Jest to także propozycja niezwykle energooszczędna, co sprawia, że znajduje jeszcze większe grono zwolenników. Daikin Nexura to nowoczesność i skuteczność w jednym.

Daikin Nexura – co wpływa na jego energooszczędność?

Daikin Nexura jest niezaprzeczalnie energooszczędnym urządzeniem. Dla przykładu zastosowana w nim technologia sterowania inwerterowego to gwarancja oszczędności energii na poziomie 80%. Ponadto, tryb Econo zmniejsza jej zużycie o 30%. Ciekawostką jest to, że Daikin Nexura za każdy zużyty 1 kW wytwarza ponad 4 kW w wydajności chłodniczej lub grzewczej. Te wartości dają nam wydajność o 400% większą, niż w przypadku tradycyjnej jednostki. Daikin Nexura jest więc idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących sobie ekonomiczność idącą w parze ze skutecznością. 

Prosta kontrola i obsługa Daikin Nexura

Warto wspomnieć również o tym, że Daikin Nexura gwarantuje prostą i komfortową obsługę oraz kontrolę pracy. Użytkownik może pobrać aplikację Daikin Online Controller, która pozwala na przyłączenie jednostki do sieci Wi-Fi. Dzięki temu możesz sterować jej pracą z poziomu urządzenia mobilnego – na przykład smartfona. To rozwiązanie stanowi odpowiedź na potrzeby współczesnego użytkownika, dla którego komfort obsługi technologii jest niezwykle ważny. Daikin Nexura to klimatyzacja, która jest dowodem wyjścia producenta naprzeciw wymaganiom jego klienta.

Jak działa funkcja grzania Daikin Nexura?

Jeśli chodzi o funkcję grzania powietrza, w przypadku Daikin Nexura aluminiowy panel czołowy działa jak grzejnik od razu po naciśnięciu i podobnie jak on, zapewnia maksymalny komfort. Co więcej, efektywność energetyczna Daikin Nexura odpowiada tej, z którą pracuje pompa ciepła. Urządzenie łączy w sobie ogrzewanie przez promieniowanie i konwekcję. To technologia, która z pewnością Cię nie zawiedzie, ponieważ zwiększy temperaturę wewnątrz budynku już w kilka minut. 

Minimalizm i cicha praca

Daikin Nexura to umiejętna fuzja pomiędzy stylowym, minimalistycznym designem i cichą, przyjemną dla użytkownika pracą. Dlatego tak dobrze sprawdzi się w nowoczesnych wnętrzach. Daikin Nexura to jednostka kompaktowa, która zmieści się nawet w ciasnych przestrzeniach, takich jak miejsce pod oknem lub wnęka, chociaż równie dobrze sprawdzi się ustawiona na podłodze. Kiedy mowa o cichej pracy klimatyzacji cenionego producenta, w grę wchodzi praca na poziomie głośności 19dBA. Jest ona niezauważalna dla ludzi przebywających w danym pomieszczeniu. 

Daikin Nexura – klimatyzacja na najwyższym poziomie

Nie ulega wątpliwościom, że Daikin Nexura jest klimatyzacją na najwyższym poziomie. Z tego względu ta nowoczesna technologia ma szansę zyskać Twoje uznanie, jako rozwiązanie z zakresu regulacji temperatury w budynku. Innowacyjność, wydajność, energooszczędność i cicha praca to wprost idealne połączenie.