Daikin SkyAir to nowoczesne rozwiązanie z zakresu regulacji temperatury powietrza w pomieszczeniu. Jest to niezawodna propozycja dla małych i średnich zastosowań komercyjnych, która dzięki innowacyjnym funkcjom doskonale chłodzi i ogrzewa budynek. Zdecydowanie, ogromnym atutem Daikin SkyAir jest obniżenie zużycia energii, co pozwala na wyniesienie korzyści ekonomicznych. Warto wspomnieć, że klimatyzacja wykorzystuje czynnik chłodniczy R-32, który powoduje niższą emisję gazów cieplarnianych.

Jakie funkcje ma Daikin SkyAir?

Wśród najcenniejszych funkcji Daikin SkyAir możemy wymienić technologię zmiennej temperatury czynnika chłodniczego. Dzięki niej mamy do czynienia ze zautomatyzowaną zmianą temperatury w zależności od obciążenia. Automatycznie następuje także czyszczenie. W przypadku Daikin SkyAir mamy styczność z większą o 50% oszczędnością niż w standardowych rozwiązaniach klimatyzacyjnych. Zwróć uwagę również na fakt, że pompa ciepła, która wchodzi w skład jednostki czerpie energię ze źródeł odnawialnych, co przyczynia się do jej ekologiczności.

Daikin SkyAir powstał z myślą o użytkowniku

Daikin SkyAir to dostosowana do potrzeb użytkownika jednostka klimatyzacyjna. Odpowiedzialna jest za to m.in. niezauważalna, cicha praca. Warto również wspomnieć o czujnikach, które kierują powietrze z dala od osób, dzięki czemu powiew chłodnego lub ciepłego powietrza jest jeszcze bardziej komfortowy. Daikin Cloud Service to rozwiązanie, które pozwala kierować pracą kilku jednostek z jednego miejsca, co znacznie ułatwia sprawowanie kontroli i zapewnianie optymalnych warunków osobom wewnątrz budynku.

Energooszczędność większa, niż dotychczas

W porównaniu ze standardowymi jednostkami klimatyzacyjnymi, Daikin SkyAir zapewnia aż o 72% większą energooszczędność. Odpowiedzialne są za to m.in. kurtyny powietrzne Biddle. Minimalizują one straty powietrza – ciepłego i zimnego – na wejściu. Dzięki zastosowanym w przypadku Daikin SkyAir technologiom możemy mówić o przychylności dla wykorzystywania mniejszych ilości energii, przy maksymalnie skutecznym działaniu. Jest to niewątpliwą zaletą, która sprawia, że klimatyzacja uznanego producenta cieszy się coraz większym uznaniem.

Gdzie stosuje się Daikin SkyAir?

Daikin SkyAir to klimatyzacja dedykowana mniejszym i średnim branżom komercyjnym. Mowa tu przede wszystkim o serwerowniach, biurowcach, przestrzeniach handlowych – butikach oraz sklepach – a także lokalach gastronomicznych. Zastosowanie Daikin SkyAir jest więc naprawdę szerokie. Z tego względu niemal każdy przedsiębiorca może zdecydować się na to skuteczne, ekonomiczne i komfortowe dla użytkownika rozwiązanie. Daikin SkyAir to propozycja dla osób szukających połączenia nowoczesności, niezawodności i łatwej obsługi. Ponadto mamy do czynienia z pełnią komfortu dla osób zebranych w pomieszczeniu. Daikin SkyAir to innowacja, dająca skuteczność i gwarantująca zadowolenie użytkownika, który oczekuje wytworzenia jak najlepszych warunków w budynku komercyjnym.