Sterowanie klimatyzacją Daikin jest naprawdę proste i intuicyjne. Producent, który cieszy się uznaniem w branży i doświadczeniem sięgającym 1924 roku zadbał o to, by jego klienci mogli obsługiwać wybrane klimatyzatory online za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Jest to niewątpliwe udogodnienie dla użytkowników. Aplikacja daje różne możliwości, które pozwalają na sterowanie klimatyzacją Daikin, wpłynięcie na jej pracę. To funkcja, którą uwielbiają użytkownicy szukający wygody i poręczności.

Sterowanie klimatyzacją Daikin online – jak to działa?

Aby móc sterować klimatyzacją Daikin online należy przyłączyć jednostkę do sieci domowej – kablowej lub WLAN – i pobrać aplikację, która umożliwia sterowanie termostatem, ustawieniami harmonogramów temperatury i monitorowania zużycia energii. Mowa tu o programie Daikin Residential Controller. Nowością jest funkcja głosowego sterowania klimatyzacją Daikin dostępna z Alexa i Google Home. Warto wiedzieć, że w przypadku systemu klimatyzacji, aplikacja umożliwia sterowanie pięćdziesięcioma z nich jednocześnie.

Daikin sterowanie klimatyzacją głosowe – nowy wymiar wygody

Sterowanie klimatyzacją Daikin z wykorzystaniem Amazon Alexa lub Google Assistant to ogromne udogodnienie, wręcz możemy określić je jako nowy wymiar wygody dla użytkownika. Ta opcja umożliwia obsługę funkcji takich jak nastawienie temperatury, tryb pracy, prędkość wentylatora. Nie jest to jednak jedyne, co ułatwia sterowanie klimatyzacją Daikin głosowe. Dzięki tej możliwości znacznie skróci się czas zmiany ustawień wykorzystywanego przez Ciebie klimatyzatora lub systemu jednostek.

Regulacja temperatury może być o wiele szybsza

Sterowanie klimatyzacją Daikin online pozwala na znacznie szybszą zmianę ustawień klimatyzatora, w tym przełączenia lub uruchomienia opcji grzania i chłodzenia powietrza. Aplikacja jest czytelna i łatwa w obsłudze, czego możesz dokonać z dowolnego pomieszczenia w domu. Dzięki temu możesz zapomnieć o standardowym pilocie, chociaż nadal stanowi on jedną z możliwości obsługi jednostki. Sterowanie klimatyzacją Daikin z wykorzystaniem telefonu komórkowego lub tabletu, na którym zainstalujesz aplikację, znacząco wszystko ułatwia, sprawia, że użytkowanie klimatyzatora jest o wiele przystępniejsze dla każdej osoby, która potrzebuje skutecznej regulacji temperatury i jakości powietrza w domu.

Sterowanie klimatyzacją Daikin online to kolejny krok w stronę innowacji

Daikin stale się rozwija. Dlatego również sterowanie klimatyzacją nieustannie ulega modernizacji. Obecnie możesz cieszyć się z opcji kontrolowania pracy jednostki online, wykorzystując w tym celu urządzenie mobilne. Sterowanie klimatyzacją Daikin zdalne jest o wiele szybsze i bardziej komfortowe od klasycznej metody z wykorzystaniem pilota. Wiele urządzeń tej cenionej marki zostało już wyposażone w taką funkcję. Przykładem może być Daikin Emura, czyli klimatyzator naścienny typu split, który sprawdzi się także jako klimatyzacja komfortu w biurach lub sklepach.

Zobacz także: