Klimatyzator Daikin przypodłogowy to jednostka regulująca temperaturę powietrza, która doskonale sprawdzi się w domach prywatnych. Uznany na rynku producent zadbał o to, by w gamie jego możliwości znalazły się nowoczesne, innowacyjne funkcje. Klimatyzator Daikin przypodłogowy to przede wszystkim skuteczność i wysoki komfort użytkowania, które może trwać długimi latami. Co więcej, technologia ta zapewnia nie tylko chłodzenie powietrza, ale też jego grzanie, dzięki czemu sprawdzi się zarówno latem, jak i zimą.

Przykładowe właściwości przypodłogowego klimatyzatora Daikin

Klimatyzator Daikin przypodłogowy to wielofunkcyjne, wydajne urządzenie. Dlatego warto poświęcić chwilę na wymienienie jego najważniejszych funkcji. Wśród nich znajdziemy niskie koszty eksploatacji, szybką regulację temperatury wewnątrz domu, co wspomaga pracę standardowego pieca, czy skuteczne usuwanie zanieczyszczeń i nieprzyjemnych zapachów z powietrza. Co więcej, klimatyzator Daikin przypodłogowy gwarantuje cichą pracę, która nie zakłóci codziennego trybu życia w domowych warunkach.

Klimatyzator Daikin przypodłogowy daje możliwość zdalnego sterowania

Jedną z niewątpliwych zalet klimatyzatora Daikin przypodłogowego jest możliwość sterowania jego pracą z dowolnego miejsca w domu. W tym celu możesz wykorzystać smartfon lub tablet, które doskonale zastępują tradycyjny sterownik. Z całą pewnością jest to maksymalnie wygodne. Możesz także użyć pilota do włączenia trybu cichej pracy, pełnej mocy, trybu nocnego i innych przydatnych funkcji.

Filtr powietrza w klimatyzatorze Daikin przypodłogowym to wielki atut

Warto wspomnieć również o obecności filtra powietrza w klimatyzatorze Daikin przypodłogowym. Dzięki niemu urządzenie oczyszcza atmosferę wewnątrz pomieszczenia z alergenów, bakterii, drobnoustrojów i nieprzyjemnych zapachów. Ponadto, skutecznie zapobiega powstawaniu grzybów i pleśni, co także jest korzystne dla zdrowia. Możesz także dzięki przypodłogowej wersji klimatyzatora Daikin pozbyć się cząsteczek kurzu z atmosfery, co zapewnia stały napływ czystego powietrza.

Ekonomiczna i energooszczędna praca urządzenia

Klimatyzator Daikin przypodłogowy to urządzenie ekonomiczne i energooszczędne. Dzieje się tak ze względu na zmniejszenie zużycia energii, co pozwala na jednoczesne korzystanie z innych technologii o dużym poborze prądu. Co więcej, w trybie bezczynności możemy mówić o około 80% mniejszemu wykorzystaniu zasilania elektrycznego. Te możliwości sprawiają, że klimatyzator Daikin przypodłogowy jest jeszcze bardziej opłacalną inwestycją na długie lata. Prosta obsługa, funkcja chłodzenia, grzania lub uruchomienia jedynie wentylatora, cicha praca i inne dogodności to jego ogromne zalety, na które uwagę zwraca coraz większa ilość konsumentów. Producent odpowiedzialny za ten produkt może pochwalić się wieloletnią obecnością na rynku, która rozpoczęła się już w 1924 roku. Od tego czasu stale rozwija się w dziedzinie regulacji temperatury powietrza, tak, by jego klienci mogli cieszyć się całkowitą niezawodnością wybranych urządzeń.

Sprawdź także