Daikin Siesta to nowoczesna propozycja cenionej w branży marki z zakresu regulacji temperatury powietrza. Ta komfortowa w użyciu jednostka została zaprojektowana z myślą o praktyczności i stylowym designie. Do podstawowych wartości producenta Daikin Siesta należą komfort, niezawodność, zrównoważenie środowiskowe i człowiek. Te cechy najlepiej obrazują, czego możesz spodziewać się po jednostkach, jakie przedsiębiorstwo oferuje. Daikin Siesta ma płaski panel przedni, który doskonale komponuje się z każdym wnętrzem, a jego praca jest cicha i wydajna. Dzięki temu zachwyci każdego, kto szuka skutecznego i uniwersalnego klimatyzatora.

Podstawowe cechy Daikin Siesta

Wspomnieliśmy już o designie i jakości pracy Daikin Siesta. Warto jednak uzupełnić te informacje o szczegóły. Daikin Siesta pracuje na poziomie głośności obniżonym do 21dBA. Ponadto, wartości sprawności sezonowej dochodzą do A+ w trybie chłodzenia i ogrzewania. Tryb oszczędzania energii sprawia, że zużycie zmniejsza się do około 80% w trybie bezczynności. W Daikin Siesta zastosowane zostały także tryby: ekonomiczny, ustawień nocnych, komfortowy, Powerful i nocny. Możesz także korzystać z samego wentylatora, bez wpływu na temperaturę powietrza w pomieszczeniu.

Co daje Daikin Siesta?

Daikin Siesta to propozycja dla osób, które cenią sobie komfort. Dzięki opcjom takim jak przycisk “Silent” włączający tryb cichej pracy jednostki wewnętrznej, czy automatyczne przełączenie chłodzenie-grzanie, możesz cieszyć się z największych udogodnień, także w kwestii obsługi jednostki. Za ten fakt odpowiada także możliwość zdalnego sterowania z wykorzystaniem pilota. Co więcej, po przerwie w dostawie energii elektrycznej, Daikin Siesta uruchomi się ponownie automatycznie. 24-godzinny zegar programowany umożliwia także rozpoczęcie działania jednostki w dowolnym momencie w okresie doby.

Niezawodny filtr powietrza w Daikin Siesta

W Daikin Siesta zastosowany został niezawodny filtr, który skutecznie usuwa unoszące się w powietrzu cząsteczki kurzu. Dzięki temu jest ono czyste i bezpieczne dla zdrowia i komfortu osób przebywających w pomieszczeniu. W projekcie uwzględniono także funkcję osuszania powietrza, która sprawia, że zmniejszenie poziomu wilgotności następuje bez wpływu na temperaturę w mieszkaniu. Z całą pewnością, dzięki tym możliwościom Daikin Siesta możemy uznać za jednostkę przyjazną użytkownikami, na co wpływ mają także inne funkcje. Dlatego, jeśli szukasz jednostki klimatyzacyjnej, która będzie praktyczna, skuteczna, bezpieczna, łatwa w obsłudze i neutralna względem wystroju domu, produkt marki Daikin bez wątpienia trafi w Twój gust.

Warto skorzystać z usług fachowca

W kwestii doboru klimatyzacji, w tym Daikin Siesta zachęcamy do skorzystania z doradztwa fachowca, który ma wieloletnie doświadczenie w branży. To on pomoże Ci oszacować najlepszą moc jednostki oraz dokona montażu i nauczy Cię zasad jej obsługi. Takie kompleksowe wsparcie jest wielkim udogodnieniem. Dlatego warto rozważyć je podczas wyboru Daikin Siesta.

Zobacz również: