Daikin Ururu Sarara to klimatyzator najwyższej klasy, który gwarantuje wiele cennych funkcji i możliwości. Wśród nich znajdziesz technologię Bluevolution, która skutecznie redukuje oddziaływanie na środowisko naturalne. Daikin Ururu Sarara jest w 80% zasilany energią ze źródeł odnawialnych pobieraną z powietrza i w 20% energią elektryczną. Z tej przyczyny jest to rozwiązanie niezwykle ekologiczne i ekonomiczne. Co więcej, w Daikin Ururu Sarara znajdziesz 3-obszarowy czujnik ruchu oraz tryb pracy Econo, które obniżają nadmierne zużycie. Warto wspomnieć również o automatycznym oczyszczaniu filtra.

Daikin Ururu Sarara to klimatyzacja ze zdalnym sterowaniem

Jednostkę klimatyzacyjną Daikin Ururu Sarara możesz połączyć z siecią Wi-Fi, aby przy pomocy pobranego na urządzenie mobilne sterownika kontrolować jej pracę. Jest to znaczne ułatwienie dla wielu użytkowników. Co więcej, ta funkcja pokazuje, jak bardzo postępowo patrzy na branżę klimatyzacyjną marka, która cieszy się powszechnym uznaniem. Daikin Ururu Sarara doskonale łączy w sobie funkcjonalność z innowacyjnością, przez co stanowi słuszny wybór, także dla osób najbardziej wymagających, szukających najwyższej jakości.

Niezawodna propozycja – Daikin Ururu Sarara

Daikin Ururu Sarara to bez wątpienia propozycja niezawodna. Skuteczny filtr powietrza z funkcją automatycznego oczyszczania zużywa o 25% mniej energii. Jednocześnie doskonale reguluje jakość powietrza wewnątrz pomieszczenia, gdzie zamontowany jest klimatyzator. Daikin Ururu Sarara może obniżać lub podnosić temperaturę w mieszkaniu. Z tego powodu jest doskonałym dodatkowym źródłem ciepła w zimie. Zastosowana technologia sprawia, że jest jednocześnie korzystnie ekonomicznym urządzeniem chłodząco-grzewczym.

Zachwycający design to kolejna zaleta

Design samego klimatyzatora Daikin Ururu Sarara, który możemy określić jako uniwersalny, pasujący do każdego wnętrza jest jego kolejnym atutem. Dzięki niemu możesz być spokojny o to, że klimatyzacja nie zakłóci wystroju Twojego domu. Daikin Ururu Sarara to funkcjonalność i minimalizm, które przejawiają się także w samym projekcie. Urządzenie stanie się integralną częścią całego wnętrza, będąc przy tym jednostką niezwykle praktyczną. Daikin Ururu Sarara to propozycja idealne do każdego typu wnętrz, minimalistycznych, surowych, nowoczesnych. Użytkownicy z zadowoleniem czerpią korzyść z maksymalnie wydajnej pracy klimatyzacji, która służy im przez bardo długi czas.

Daikin Ururu Sarara to także świetne rozwiązanie dla alergików

Daikin Ururu Sarara to propozycja klimatyzacji idealna dla alergików i osób wrażliwych. Skuteczny filtr powietrza oczyszcza je z bakterii, grzybów i zanieczyszczeń. Dzięki temu możesz zminimalizować ryzyko wystąpienia problemów ze zdrowiem. Daikin Ururu Sarara został zaprojektowany tak, by służyć użytkownikom maksymalną użytecznością. Z tego powodu wiele osób decyduje się właśnie na ten model klimatyzatora. Daikin Ururu Sarara to nowoczesny sposób na walkę z alergią.