Jeśli interesuje Cię, co produkuje firma Daikin, odpowiadamy, że jest ona odpowiedzialna za szereg rozwiązań z zakresu regulacji temperatury powietrza. Mowa tu przede wszystkim o klimatyzacji, wentylacji, pompach ciepła i agregatach wody lodowej. Marka ta cechuje się dużą skutecznością w kwestii urządzeń tego typu. Co warto podkreślić, wśród klimatyzacji Daikin znajdziesz nie tylko technologię split i multisplit dedykowaną gospodarstwom domowym, ale też klimatyzatory komercyjne.

Jaką klimatyzację produkuje firma Daikin?

Firma Daikin produkuje zarówno klimatyzację domową, jak i komercyjną. Oba te rozwiązania są maksymalnie skuteczne. Jedną z cech rozpoznawczych technologii wchodzącej w skład tego produkcji firmy Daikin, jest wykorzystanie czynnika chłodniczego R-32. Do przykładowych urządzeń marki należą klimatyzatory Emura i Ururu Sarara. Są one dedykowane do użytku w przestrzeniach prywatnych, do których należą domy i mieszkania oraz miejscach użyteczności publicznej, na przykład biurowcach, czy urzędach.

Produkcja rozwiązań dla firm

Mowa tu konkretnie o rozwiązaniu, jakim jest Sky Air. To propozycja stworzona z myślą o małych i średnich zastosowaniach komercyjnych. Z tego produktu marki Daikin skorzystają przede wszystkim butiki, sklepy, serwerownie, biura i restauracje. To do nich kierowana jest ta szczególna oferta. Trzeba pamiętać, że Daikin jest firmą, która na rynku znajduje się od niemal stu lat. To bogate doświadczenie przełożyło się na wysoką jakość dostępnej technologii pod znakiem tej marki.

Klimatyzacja Daikin a oczyszczanie powietrza

Dobrą wiadomością dla użytkowników produktów Daikin z zakresu klimatyzacji jest to, że te urządzenia są wyposażone w funkcję oczyszczania powietrza. Jest to o tyle ważne, że dzięki tej opcji klimatyzatory split i multisplit pozwalają na usunięcie z atmosfery niepożądanych drobnoustrojów i alergenów, a także zapobiegają powstawaniu pleśni i grzybów. To bardzo przydatne, zwłaszcza dla osób wrażliwych. Wszystko, co produkuje firma Daikin, cechuje się wysoką jakością i efektywnością pracy. Dlatego szukając sprawnej klimatyzacji, warto poznać ich ofertę.

Co warto wiedzieć?

Zdecydowanie, warto wiedzieć, że działalność produkcyjna firma Daikin ma swój początek w 1924 roku. Ta japońska marka wyrobiła sobie renomę na skalę światową, przede wszystkim ze względu na jakość jej produktów. Niezależnie od tego, po które urządzenie sięgniesz, możesz spodziewać się jego skuteczności. Dla użytkowników klimatyzacji split i multisplit dodatkowym atutem będzie opcja zdalnego sterowania z poziomu pilota lub urządzenia mobilnego, takiego jak smartfon, czy tablet. Zalet jest jednak o wiele więcej.

Sprawdź również: