Klimatyzator ścienny Daikin z każdej serii to przejaw nowoczesności, innowacyjności i skuteczności. Warto wspomnieć o wieloletnim doświadczeniu firmy, które sięga 1924 roku. Od tego czasu marka stała się cieszącym się zaufaniem producentem wysokiej jakości klimatyzacji wykorzystywanej nie tylko w domach prywatnych, ale też miejscach publicznych i przestrzeniach przemysłowych. Klimatyzator ścienny Daikin opiera się na technologii wykorzystującej czynnik R-32, który w mniejszym stopniu oddziałuje na środowisko naturalne. Jednym z pierwszych urządzeń, które zostało w niego wyposażone, jest Daikin Ururu Sarara.

Klimatyzator ścienny Daikin Ururu Sarara

Klimatyzator ścienny Daikin Ururu Sarara jako pierwszy w Europie został wyposażony w pompę ciepła powietrze-powietrze z czynnikiem R-32. Dzięki temu rozwiązaniu jest o wiele bardziej efektywny i mniej szkodliwy dla środowiska naturalnego niż poprzedzające go jednostki. Jest to bez wątpienia przejaw innowacyjności i świadomości producenta, który dokłada starań, by nowoczesne klimatyzatory ścienne Daikin były bezpieczne dla otoczenia. Warto wspomnieć także o tym, że Daikin Ururu Sarara został wyposażony w opcję zdalnego sterowania z wykorzystaniem pilota.

Klimatyzator ścienny Daikin – zalety

Każdy klimatyzator ścienny Daikin ma konkretne zalety, dzięki którym wybór staje się prostszy. Wśród atutów jednostek możemy wymienić efektywność sezonową w klasie do A+++, możliwość chłodzenia i grzania, filtry powietrza usuwające alergeny, czy wspomniany już czynnik R-32. Szczegółowe parametry każdego klimatyzatora ściennego Daikin obrazują innowacje, które następują przy każdej kolejnej wersji urządzenia. To dowodzi, jak bardzo rzetelne i profesjonalne podejście do swojej pracy ma producent.

Klimatyzator ścienny Daikin – design, który cieszy oko

Klimatyzator ścienny Daikin to także niezawodny design, który doskonale wtapia się w otoczenie. Nowoczesny i minimalistyczny, a przy tym maksymalnie funkcjonalny – tak możemy określić go w skrócie. Niektóre klimatyzatory ścienne Daikin umożliwiają także sterowanie z poziomu urządzenia mobilnego, na przykład smartfona, czy tabletu. Jednostki takie jak Daikin Emura zachwycają prostotą, która nada się do każdego wnętrza. Projekt jest dopracowany tak, by klimatyzator ścienny Daikin nie tylko dobrze wyglądał, ale i działał jak najlepiej.

W doborze urządzenia pomogą Ci fachowcy

Jeśli chcesz wybrać dla siebie klimatyzator ścienny Daikin, zachęcamy do skorzystania z pomocy fachowca. To on określi, która jednostka najlepiej zaspokoi Twoje potrzeby i oczekiwania. Klimatyzatory ścienne Daikin to m.in. Ururu Sarara i Emura, które sprawdzą się w większości pomieszczeń. Specjalista pomoże Ci w podjęciu decyzji, który z nich jest tym, czego szukasz. Co więcej, dokona montażu i serwisu urządzenia. Regularny przegląd i wymiana filtrów to czynności, które wpływają na przedłużenie żywotności każdego klimatyzatora ściennego Daikin, dlatego warto o nich pamiętać.

Zobacz także: