Daikin ZEAS to nowoczesne skraplające agregaty chłodnicze pochodzące od uznanego w branży producenta, który może pochwalić się prawie stuletnią obecnością na rynku. Dzięki bogatemu doświadczeniu, na rynek wprowadzone zostało wiele innowacyjnych rozwiązań. Jedną z takich propozycji jest Daikin ZEAS, czyli urządzenia chłodnicze, które znajdą zastosowanie m.in. w hipermarketach, salach bankietowych, restauracjach, czy nawet zakładach przetwórstwa mięsnego.

Co to jest Daikin ZEAS?

Daikin ZEAS to efektywne skraplające agregaty chłodnicze o szerokim sposobie wykorzystania, idealne do nisko- i średniotemperaturowych zastosowań chłodniczych. Ta innowacyjna produkcja jest oparta o technologie VRV i sterowania inwerterowego, w których specjalizuje się marka. Daikin ZEAS to sposób na obniżenie zużycia energii od 10% do 35%. Jednostki te są fabrycznie montowane, a ich zaletą jest to, że mogą być wykorzystywane także w małych przestrzeniach. Nie wyklucza to jednak stosowania w budynkach większych gabarytów, takich jak hipermarkety.

Gdzie sprawdzi się Daikin ZEAS?

Daikin ZEAS sprawdzi się w przestrzeniach takich jak np.: obiekty handlowe, browary, restauracje, sale bankietowe. Wszędzie tam, gdzie niezbędne są nisko- lub średniotemperaturowe zastosowania chłodnicze. Możliwe jest podłączenie dwóch jednostek Daikin ZEAS do jednej głównej rury ssącej i jednego przewodu rurowego cieczy. Jest to cenne udogodnienie dla użytkownika. Wydajność Daikin ZEAS sięga od 5 do 40 HP, co sprawia, że rozwiązanie nadaje się do firm, gdzie wykorzystuje się zamrażarki ze szklanymi drzwiami, parowniki, czy otwarte gabloty.

Inteligentne rozwiązania w Daikin ZEAS

Daikin ZEAS wykorzystuje wbudowane inteligentne sterowniki. Dzięki nim praca urządzenia przebiega w pełni bezpiecznie i maksymalnie efektywnie. Możliwe jest także podpięcie Daikin ZEAS z systemem monitorowania innej firmy przez interfejs Daikin Modbus. Te opcje mają na celu zwiększenie komfortu i skuteczności wykorzystywania jednostki przez użytkownika. Skraplające agregaty chłodnicze znajdują zastosowanie w wielu branżach, głównie spożywczych. Dlatego, jeśli inwestujesz w tego typu przedsięwzięcie, warto zapoznać się z tą nowoczesną technologią.

Nowoczesność i skuteczność

Daikin ZEAS to umiejętne połączenie nowoczesności i wysokiej skuteczności. Dzięki temu skraplające agregaty chłodnicze znajdują zastosowanie w wielu obiektach. Sama marka może pochwalić się niemal wiekową tradycją, która doprowadziła ją do pozycji jednej z bardziej uznanych marek na rynku. Daikin ZEAS to krok ku jeszcze większej efektywności, a kompaktowe wymiary jednostki sprawiają, że będą odpowiednie do zastosowania w pomieszczeniach o różnych powierzchniach. To kolejne ułatwienie dla użytkownika, na które warto zwrócić uwagę. Doświadczony producent zadbał o każdy aspekt urządzenia, z tego powodu może pochwalić się naprawdę wielkim zaufaniem klientów, które jeszcze bardziej zwiększa jego renomę.

Sprawdź także: