Klimatyzator Daikin 6 kW to rozwiązanie dla średniej wielkości mieszkań i lokali, w których sprawdzi się doskonale. Na uwagę zasługuje tu nie tylko sprawność dostępnych urządzeń, ale też bogate doświadczenie marki. Firma Daikin istnieje na rynku od 1924 roku, czyli już od niemal stu lat. W 2018 roku przejęła kilka europejskich przedsiębiorstw specjalizujących się w kwestii klimatyzacji, co tylko wzbogaciło ją o nowych fachowców. Klimatyzator Daikin 6 kW, niezależnie od modelu ma szansę całkowicie zaspokoić Twoje potrzeby, nie tylko chłodząc powietrze, ale też je grzejąc i oczyszczając.

Klimatyzator Daikin 6 kW – jaką technologię zastosowano?

Każdy klimatyzator Daikin 6 kW to uosobienie jakości, funkcjonalności i skuteczności. To połączenie cech gwarantuje użytkownikowi niezawodność. W klimatyzatorze Daikin 6 kW wykorzystywany jest czynnik chłodniczy R-32, w który jako pierwszy został wyposażony model Ururu Sarara. Warto wspomnieć także o efektywności energetycznej, która gwarantuje minimalizację negatywnego wpływu na środowisko, oszczędność energii poprzez obniżenie jej nadmiernego zużycia.

Prosta obsługa klimatyzatora Daikin 6 kW

Każdy klimatyzator Daikin 6 kW jest niezwykle intuicyjny w obsłudze. Wszystko dzięki nowoczesnym rozwiązaniom, jakie w nim zastosowano. Mowa tu m.in. o sterowniku Online Controller App, który umożliwia przyłączenie klimatyzatora Daikin 6 kW do sieci Wi-Fi i obsługę z każdego miejsca w domu. W tym celu możesz wykorzystać smartfon lub tablet. Możesz także sięgnąć po pilot zdalnego sterowania. To na co się zdecydujesz, jest zależne od Twoich własnych preferencji i tego, czym jest dla Ciebie definicja wygody i praktyczności.

Klimatyzator Daikin 6 kW – chłodzi i grzeje

Klimatyzator Daikin 6 kW jest wyposażony w funkcje chłodzenia i grzania powietrza. Dlatego znajdzie zastosowanie nie tylko latem, ale też zimą, jako wsparcie głównego ogrzewania. Zdecydowanie jest to ogromne udogodnienie, dzięki któremu możesz korzystać z dowolnego klimatyzatora Daikin 6 kW o każdej porze roku, Jednocześnie warto wspomnieć o oszczędności energii, o którą zadbali projektanci. Klimatyzator Daikin 6 kW wystarczy do zaspokojenia potrzeb przeciętnego mieszkania. Rozwiązaniem dla biurowców będą modele kanałowe, które także sprawdzą się doskonale w swojej roli. Dzięki szerokiej gamie produktów Daikin każdy znajdzie to, czego aktualnie szuka.

Rozwiązania dla różnych klientów

Klimatyzator Daikin 6 kW może należeć do grupy ściennych lub kasetonowych. Oba sprawdzą się w przestrzeniach biurowych, z kolei pierwszy, szczególnie nada się do mieszkań i domów prywatnych. Ta gama wyboru przyczynia się do popularności rozwiązań oferowanych przez znaną powszechnie markę. Klimatyzator Daikin 6 kW zapewnia coś więcej niż tylko nawiew powietrza w odpowiedniej temperaturze, to także jego oczyszczanie, filtrowanie i przy tym – oszczędność energii i mniejszy wpływ na środowisko naturalne. Z tego powodu warto rozważyć wybór jednej z propozycji firmy. 

Sprawdź również: