Klimatyzator Daikin Comfora to jedna z nowoczesnych propozycji od cenionego na rynku europejskim producenta, którego doświadczenie sięga już 1924 roku. Ta komfortowa w użyciu i skuteczna jednostka naścienna cechuje się wyjątkowo cichą pracą od 19 dB. i klasą efektywności energetycznej A++. Dzięki temu klimatyzator Daikin Comfora zapewnia minimalizację zużycia prądu, co z kolei generuje większą opłacalność ekonomiczną i związane z nią koszty pracy urządzenia. Te innowacje znajdą zastosowanie w niejednym domu.

Praktyczny design klimatyzatora Daikin Comfora

Klimatyzator Daikin Comfora jest jedną z najmniejszych jednostek wewnętrznych, jakie powstały w fabryce tej marki. Jego kompaktowe wymiary sprawiają, że nie zajmuje wiele miejsca, dzięki czemu doskonale wtapia się w wystrój mieszkania. Z pewnością klimatyzator Daikin Comfora ze względu na swoje wymiary spodoba się zwolennikom minimalizmu w dekoracji domu i oszczędzania miejsca. Co więcej, jest to idealna opcja do pomieszczeń o małym metrażu, niezależnie od tego, czy mamy do czynienia z nowym budownictwem, czy też lokalem po modernizacji.

Cicha praca klimatyzatora Daikin Comfora, jako jego zaleta

Zaletą klimatyzatora Daikin Comfora jest także jego cicha praca. Warto zaznaczyć, że dedykowany tryb pozwala obniżyć poziom hałasu do 19 dB. Co ważne, jest to mniejsza wartość niż w przypadku szeptu. Z tego powodu klimatyzator Daikin Comfora będzie najlepszym wyborem dla osób, które chcą cieszyć się z komfortowych warunków w domu, lub które klimatyzacji chcą używać wieczorem. Ta maksymalnie przyjazna użytkownikowi jednostka będzie niemal niezauważalna dla osób zgromadzonych w pomieszczeniu.

Cicha jednostka zewnętrzna klimatyzatora Daikin Comfora

Warto wspomnieć, że również jednostka zewnętrzna klimatyzatora Daikin Comfora charakteryzuje się niezwykle cichym funkcjonowaniem. Dlatego też nie będzie przeszkadzać sąsiadom, czy osobom znajdującym się w jej pobliżu. Agregat zewnętrzny wytwarza dźwięki na poziomie nieprzekraczającym 46 dB. Tę wartość można porównać na przykład do pracy zmywarki do naczyń. Klimatyzator Daikin Comfora został dopracowany w każdym szczególe tak, by zapewniać stuprocentowy komfort użytkowania.

Zadowolenie to podstawa

Dla producenta klimatyzatora Daikin Comfora zadowolenie użytkownika to podstawa. Firma zadbała o to, by jednostki zewnętrzna i wewnętrzna w jak najmniejszym stopniu były zauważalne dla otoczenia. Wszystko to za sprawą nowoczesnych i innowacyjnych rozwiązań. Warto także wspomnieć o skuteczności w regulacji temperatury, jaką odznacza się klimatyzator Daikin Comfora. Możesz ustawić jego pracę na tryb ekonomiczny, ustawień nocnych, komfortowy, pracy na pełnej mocy, czy oszczędzania w trybie bezczynności. Istnieje także funkcja automatycznego przełączania między chłodzeniem a grzaniem. Wielu użytkownikom klimatyzatora Daikin Comfora spodoba się także opcja zdalnego sterowania lub sterowania za pośrednictwem Wi-Fi. To doskonały dowód na to, że nowoczesna technologia może być prosta w obsłudze.

Sprawdź również: