Szafa klimatyzacji precyzyjnej Daikin to idealne rozwiązanie dla wszelkich serwerowni. Ceniony powszechnie producent, jeden z liderów w branży jest obecny na rynku od 1924. To dowód na to, jak wielkie ma doświadczenie. Szafa klimatyzacji precyzyjnej Daikin to jedna z jego ofert, obok klimatyzacji komfortu stosowanej w domach prywatnych. To rozwiązanie zapewnia warunki optymalne dla serwerów i sprzętu komputerowego, to jest, wilgotność na poziomie 45% i temperaturę 20°C. W takiej atmosferze urządzenia tego typu działają najlepiej, dlatego to właśnie jej utrzymanie jest głównym zadaniem szafy klimatyzacji precyzyjnej Daikin.

Szafa klimatyzacji precyzyjnej Daikin – warunki dla sprzętu

Szafa klimatyzacji precyzyjnej Daikin, w przeciwieństwie do jednostek split i multi-split ma na celu utrzymanie warunków odpowiednich dla sprzętu komputerowego, nie dla ludzi. Te wymagania różnią się, dlatego dobór odpowiedniej technologii regulującej temperaturę i jakość powietrza jest tak istotny. Szafa klimatyzacji precyzyjnej Daikin jest jednostką niezawodną, gotową do stałej, nieprzerwanej pracy. Dzięki temu również i Twoja firma może działać bez zakłóceń, co odbije się na zadowoleniu Twoich klientów.

Szafa klimatyzacji precyzyjnej Daikin to przejaw nowoczesności

Szafa klimatyzacji precyzyjnej Daikin bez wątpienia jest przejawem nowoczesności. Wykorzystuje m.in. zmienną ilość czynnika chłodniczego VRV, co jest opatentowane przez producenta. Ta innowacyjność wpływa na jakość pracy szafy klimatyzacji Daikin, która sprawdza się przy serwerowniach o różnych wymaganiach. Możliwość doboru parametrów klimatyzacji także jest jej niezaprzeczalną zaletą. Przy wyborze rozwiązania należy wziąć pod uwagę m.in. ilość ciepła, jaką wytwarzają serwery i warunki naturalne panujące w pomieszczeniu.

Dlaczego warto wybrać szafę klimatyzacji precyzyjnej Daikin?

Szafa klimatyzacji precyzyjnej Daikin działa na atmosferę w serwerowni chłodząc, osuszając i oczyszczając powietrze. Tym samym gwarantuje urządzeniom wewnątrz optymalne warunki i zapobiega ich przegrzaniu, zawilgoceniu. Szafa klimatyzacji precyzyjnej Daikin jest także objęta wieloletnią gwarancją, która wynika z jakości technologii wykorzystanej do jej produkcji. Urządzenie jest dopasowywane do potrzeb konkretnego pomieszczenia i serwerów, jakie w nim się znajdują, m.in. do ich ilości i produkcji ciepła.

Skorzystaj z porady fachowca

Zdecydowanie warto skorzystać z pomocy fachowca przy doborze szafy klimatyzacji precyzyjnej Daikin. Dzięki temu zyskasz pewność, że urządzenie jest jak najlepiej dopasowane do potrzeb Twojej firmy, której funkcjonowanie opiera się na pracy serwerów. Specjalista dokona stosownych szacunków, montażu i serwisu szafy klimatyzacji precyzyjnej Daikin. Nauczy Cię również, jak z niej korzystać, na czym polega jej obsługa. Pamiętaj o regularnym przeglądzie i wymianie filtrów. To zapewni maksymalną efektywność szafy klimatyzacji precyzyjnej Daikin na bardzo długi czas.

Zobacz także: